کاراته فاتح خیبر
شوتوکان jkr
حدیث هفته. حضرت علی (ع) می فرماید : راستگو با راستگويى خود، سه چيز را به دست مى‏آورد: اعتماد، محبت و شكوه (در دل‏ها

 
تاريخ : چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390
پخش زنده مصاحبه تلویزیونی  سنسی علیرضا شمسی ومهدی خرم زاده  در روز دوشنبه  ۲۴ بهمن 

در شبکه شما  در مورد عملکرد باشگاه فاتح خیبر و نیز رکوردهای جدید شکستن سنگ.

شبکه شما

شبکه شماارسال توسط وحید خرم زاده
 
تاريخ : چهارشنبه نوزدهم بهمن 1390

هفتمین آیین تجلیل از قهرمانان ومدال آوران و جوانان نخبه استان مرکزی در سالن دوهزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد.

این مراسم با هنر نمایی مهدی خرم زاده رکود دار شکستن سنگ در جهان همراه بود وی توانست ۲۱ عدد سنگ تراورتن به قطر  3cm  را با ضربه سر در هم بشکند که باعث تعجب حاضرین در سالن شد.

همچنین نونهالان این باشگاه نیز حرکات نمایشی اجرا کردند.

مهدی خرم زاده شکستن سنگ تراورتن با ضربه سر

دانلود - 1000کیلوبایت

 گزارش تصویری خبرگزاری ایسنا


برچسب‌ها: شکستن سنگ با ضربه سر

ارسال توسط وحید خرم زاده
 قهرمانان کشتی

دکتر حسن رنگرز


دیدار مهدی خرم زاده با قهرمانان کشتی جهانارسال توسط وحید خرم زاده
 
تاريخ : جمعه دوازدهم فروردین 1390
باز هم مهدي خرم زاده ركورد خود را در برنامه تلويزيوني (مسابقه كي هستي ) به اجرا گذاشت.

بزرگترين هدف مهدي خرم زاده شكستن ۱۰تن سنگ وثبت در كتاب گينس

 

مهدی خرم زاده


مسابقه کی هستی


 ارسال توسط وحید خرم زاده
 
تاريخ : شنبه بیست و یکم اسفند 1389

به دلیل عدم حمایت مسئولان ورزشی؛

ركورد شكستن سنگ تراورتن

ركورددار شكست سنگ تراورتن دنیا گفت: به دلیل مشكلات مالی و عدم حمایت مسئولان نمی‌توانم ركورد جدید شكست سنگ تراورتن را در كتاب گینس به ثبت برسانم و برای كشورم افتخارآفرین باشم

شبکه خبری صداقت به نقل از فارس: مهدی خرم‌زاده امروز در گفت‌وگویی در اراك اظهار داشت: پس از شكستن یك‌هزار و 880 كیلو سنگ تراورتن برای نخستین بار در جهان، تصمیم گرفتم این ركورد را به نام «خلیج همیشه فارس» در حضور ناظران ثبت ركورد گینس به ثبت برسانم كه متاسفانه هزینه‌های بالای سفر و عدم حمایت مسئولان مانع از این مهم شده است.

این ورزشكار 27 ساله تصریح كرد: حدود هشت سال است كه در روستای معصومیه اراك كه بیش از 2 هزار كاراته‌كار دارد، مشغول ورزش كاراته هستم، در شب نیمه شعبان به مدد حضرت ولی عصر (عج) برای نخستین بار در جهان ركورد شكست اجسام سنگین را با شكستن یك ضرب یك هزار و 880 كیلو سنگ تراورتن نصیب جمهوری اسلامی ایران كردم اما زمانی كه برای ثبت این افتخار از مسئولان كمك خواستم تنها نامه‌های بدون نتیجه نصیبم شد.

ركورددار شكست اجسام سنگین خاطر نشان كرد: با توجه به عدم امكان حضور نمایندگان گینس در كشور، قصد داشتم با حضور در یكی از كشورهای همسایه از این نمایندگان دعوت و در حضور آنان ركوردم را به نام خلیج فارس به ثبت برسانم كه هزینه این سفر 150 میلیون ریال برآورد شد كه با توجه به بالا بودن هزینه، از مسئولان ذی‌ربط درخواست مساعدت كردم كه تاكنون پیگیری‌هایم بدون فایده بوده است.

خرم‌زاده كه متاهل و حرفه‌اش كارگری است، با اشاره به درآمد ناچیز خود گفت: جای بسی تاسف است كه حمایت از روستاییان و ورزشكاران و افتخار آفرینان تنها در حد شعار است و در عمل با بهانه‌های مختلف این حمایت‌ها در حد حرف باقی می‌ماند.

وی افزود: روستای معصومیه اراك هم اكنون بیش از 2 هزار جوان و نوجوان كاراته‌كار دارد كه در مسابقات مختلف بین‌المللی، كشوری و استانی افتخارات بسیاری را كسب كرده‌اند كه این در كشور بی‌نظیر و بی‌سابقه است.
وی اظهار داشت: من توانسته‌ام با شوق، با تمرین و تلاش و وقت گذاشتن به این مرحله برسم و همیشه برای موفقیت شاگردانم آنها را به ورزش كردن و تمرین زیاد برای رسیدن به قله‌های افتخار برای كشور، تشویق كرده‌ام، اما اكنون كه خودم و دیگر ورزشكاران را می‌بینم كه با وجود شعارهای فراوان مسئولان مبنی بر حمایت از ورزشكار، مورد حمایت قرار نگرفته‌اند، نمی‌دانم چطور جواب ورزشكاران دیگری را كه به این راه تشویق می‌كردم، بدهم و واقعا آنان با چه امیدی ورزش را دنبال كنند.

خرم‌زاده گفت: مسئولانی كه خودشان اذعان دارند ورزش هم سلامت روح است و هم سلامت جسم و با ورزش می‌توان جلوی اعتیاد، فساد، بیماری و ... را گرفت چرا باید در نیمه راه ورزشكاران را تنها بگذارند و آنان را حمایت نكنند، فرق یك فوتبالیست كه همیشه مورد حمایت است با ورزشكاران رشته‌های دیگر چیست، اگر این طور است كه فوتبال ورزش به حساب می‌آید و مورد حمایت قرار می‌گیرد و ورزش‌های دیگر مهم نیستند، همه نوجوانان و جوانان را به سمت فوتبال هدایت كنیم.

این ورزشكار بیان داشت: این در شرایطی است كه می‌بینیم در المپیك آسیایی گوانجو كه در حال برگزاری است، ورزش‌های مدال‌آور و افتخار‌آفرین كشور از رشته‌های غیر فوتبال است كه به اندازه فوتبال از حمایت همه جانبه كشور و رسانه‌ها برخوردار نبودند.

وی تاكید كرد: تشویق نوجوان و جوان به ورزش با امید‌های قهرمانی و صاحب‌نام شدن شروع و تداوم پیدا می‌كند و اگر این انگیزه را از آنان بگیریم یعنی به دست خودمان ورزش را نابود كرده‌ایم.
این ورزشكار با اخلاق ادامه داد: مدیركل تربیت‌بدنی استان طی نامه‌ای از استاندار مركزی خواستار مساعدت و همكاری در این زمینه شد و در مقابل، مشاور استاندار طی نامه‌ای از مدیر‌كل تربیت‌بدنی خواستار رسیدگی به این موضوع شد كه متاسفانه تاكنون هر دونامه بدون پاسخ و نتیجه مانده است.

خرم‌زاده گفت: برخی از كشورهای همسایه اعلام كرده‌اند كه حاضرند تمام هزینه‌های مربوط به ثبت ركورد را تقبل كرده و حتی پاداش‌های هنگفتی را نیز بپردازند، اما ركورد به نام كشورشان ثبت شود و نه خلیج فارس و ایران عزیز، این در حالی است كه من مورد حمایت‌ داخلی قرار نمی‌گیرم كه جای بسی تاسف است.

وی بیان كرد: حمایت برخی از كشورها از ورزشكارانی كه موفق به كسب مدال یا افتخار شوند، در حد بسیار عالی است، اما متاسفانه در كشور ما نه تنها حمایت نمی‌كنند، بلكه سنگ‌اندازی‌ نیز می‌كنند كه موجب بی‌رغبتی ورزشكاران می‌شوند.

 
منتشر شده در تاریخ ۱۳۸۹ شنبه ۶ آذر

برچسب‌ها: رکورد, شکستن اجسام, مهدی خرم زاده

ارسال توسط وحید خرم زاده
عشوری از بزرگترین باشگاه رزمی در ایران در روستای معصومیه(شهوه) در اراک خبر داد و گفت: بزرگترین باشگاه رزمی ایران در روستای معصومیه(شهوه) در اراک به نام فاتح خیبر با مربی گری یکی از فعالان ورزش و دلسوز روستای معصومیه به نام علی رضا شمسی که با ۱۰ نفر هنر جو در روستا در فضایی باز کار خود را شروع نموده و در حال حاضر حدود ۴۰۰نفر هنرجو دارد که به روستاهای اطراف از جمله قلعه نو ـ کارچان ـ مالک آباد ـ خیبر آباد نیز چند نفر مربی و کمک مربی اعزام نموده است که ۱۴ مدال بین المللی و آسیایی سبک شوتوکان ریوبوکامی و ۶۴۰ مدال حاصل کار مربی و باشگاه بوده است. گفتنی است در این روستا هر ۴ نفر یکی مشغول ورزش کاراته می باشد و کمربند رنگی را دریافت نموده است همچنین ساخت سالن کاراته فاتح خیبر روستای معصومیه ۴۵۰ متر مربع می باشد که گاهی ورزشکاران در فضای باز و کوههای اطراف روستا تمرین می کنند.

عشوری در ادامه از وجود رکوردار شکست اجسام سخت در روستای شهوه خبر داد و افزود: مهدی خرمزاده قهرمان کاراته و رکوردار شکست اجسام سخت به تعداد ۶۵ تخته سنگ مرمر به وزن تقریبی ۱۸۰۰ کیلوگرم با دست که پس از اعلام آمادگی توسط مهدی خرمزاده و تأیید کمپانی سنگین به منظور اعزام نماینده و داور جهت ثبت رکورد در دبی صورت می گیرد که از مسئولین اجرایی استان به خصوص اداره کل تربیت بدنی و ادارات اجرایی دیگر درخواست حمایت از جوان با غیرت روستایی را خواهانیم و همچنین حمید بیرامی اهل روستای یاتان بخش نوبران شهرستان ساوه که در مسابقات کشتی سامبو ازبکستان با حضور ۳۰ کشور آسیایی عنوان نایب قهرمانی آسیا را کسب نموده که مایه افتخار استان مرکزی استارسال توسط وحید خرم زاده
 
تاريخ : پنجشنبه بیستم آبان 1389

 

مهدی خرم زاده الگویی برای جوانان علاقه مند در اجسام شكنی

مهدي خرم زاده ركورد دار شكستن اجسام سخت در جهان از باشگاه فاتح خيبر روستاي معصوميه (شهوه)كه يكي از نوادر روستاهاي ورزشي در سطح كشور است وحدود 30درصد از جمعيت 2500نفري اين روستا كه در رشته كاراته مشغول فعاليت هستند وتا به حال 14 مدال بين المللي وصدها مدال كشوري متعلق به اين روستا مي باشد.

اين ركورد دار شكستن اجسام سخت به دنبال اين است تا بتواند ركورد خود را در كتاب گينس كه يكي از بزرگترين منابع اطلاعات در مورد ركوردهاي جهاني در كشور ها است به ثبت برساند .اين قهرمان روستاي معصوميه براي رسيدن به هدف خود داراي مشكلات پرداخت هزينه مي باشد كه سرپرست فدراسيون قول مساعدت جهت كمك به اين ورزشكار را دادند.

منبع : ماهنامه داخلي فدراسيون ورزش روستايي و عشايري   آبان ماه 1389 ، شماره 29

 ارسال توسط وحید خرم زاده
 
تاريخ : چهارشنبه پنجم آبان 1389

نخستین یادواره شهدای ورزشکار استان مرکزی در سالن دوهزار نفری مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد.

 شکستن سنگ توسط مهدی خرم زاده در این مراسم

حضور کاراته کاران فاتح خیبر در این مراسم

 

 خبرگزاری ایسناارسال توسط وحید خرم زاده
رکورد شکستن سنگ با یک ضربه دست .در این رکورد شکنی که زیر نظر اداره کل تربیت بدنی استان مرکزی برگزار شد مهدی خرم زاده توانست 60 عدد سنگ تراورتن به وزن یک تن و 300 کیلوگرم را با یک ضربه درهم بشکند. خرم زاده با بیان اینکه هم اکنون رکورد شکستن سنگ تراورتن در جهان 45 عدد است از مسئولان تربیت بدنی خواست زمینه اجرای رسمی و ثبت این رکورد را در کتاب رکوردهای جهانی فراهم کنند.

 این مراسم درروزجمعه 8/5/89 با حضور مدیرکل محترم تربیت بدنی جناب آقای قمری وهمچنین جناب آقای حاج کامران مولایی مدیر محترم هتل امیر کبیر وهمراهان ایشان برگزار گردید.


Image 


 ارسال توسط وحید خرم زاده
مهدی خرم زاده کاراته کای اراکی شکستن۶۰عددسنگ تراورتن بایک ضربه دست رابه عنوان راهی 

برای ثبت شدن رکورد خود درکتاب گینس برگزیده است.  

 

 

 ارسال توسط وحید خرم زاده